Van Driel Makelaardij gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid vinden.

van der Duynstraat 1 A - Vlaardingen

Plattegronden

Omschrijving

Heerlijk wonen in de Babberspolder van Vlaardingen maar ook rustig genieten in de zon op de 2 grote terrassen? Dat is nu mogelijk in deze instapklare 4-kamer maisonnette met garage. De grote lichte woonkamer met moderne open hoekkeuken van totaal 45 m2 is heel prettig, door de grote panorama ramen kijk je vrij de Rotterdamseweg op. De badkamer is van alle comfort voorzien met o.a. ligbad, aparte douche en 2e toilet. De ruime garage 20 m2 maakt deze woning pas echt uniek. De ligging is zeer centraal met scholen, winkelcentrum van Hogendorpkwartier en OV om de hoek.

Indeling
Voortuintje en hal op de b.g.g met meterkast en trapopgang naar de woonetage.

Woonverdieping;
Overloop met handige trapkast met aansluiting wasmachine, hangend toilet met fonteintje. Zeer royale woonkamer van ca. 45 m2 met grote panorama ramen welke half boven de Rotterdamseweg zweven, zo kijk je de hele straat af, daarnaast is de woonkamer lekker licht, voorzien van moderne laminaatvloer en half open keuken. De keuken is in 2020 vernieuwd met handige hoekopstelling, veel aanrechtblad en voorzien van de navolgende inbouwapparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap, heteluchtoven, koel vriescombinatie en vaatwasser. De woonkamer is voorzien van een airco en vanuit de woonkamer heb je toegang tot het dakterras van ca 35 m2 op het zuidoosten gelegen en voorzien van mooie tegels en hardglas hekwerk.

Slaapverdieping;
Trap naar slaapverdieping, ruime overloop, met toegang naar het 2e terras van ca 15 m2 op het westen gelegen, hier pak je de laatste zonnestralen van de dag. 3 slaapkamers van respectievelijk 14 m2, 10 m2 en 8 m2. De hoofdslaapkamer is voorzien van een airco. De luxe badkamer is in 2003 vernieuwd en van alle gemakken voorzien zoals een douchecabine met thermostaatkraan, een comfortabel ligbad, hangend 2e toilet en mooi wastafelmeubel.

Garage
Aan de achterzijde is de grote garage van 20 m2 gelegen met een bijna 3 m hoog plafond, voorzien van electra, inloopdeur met eigen pad, glazen bouwstenen met daglicht, stalen kanteldeur en betonnen vloer. Voor de garage is een kleine oprit.


Bijzonderheden:
- Oplevering in overleg, kan snel;
- Eigen CV Vaillant combiketel uit 2016;
- Kozijnen hout en geheel voorzien van dubbel glas;
- werkende VVE met gezamenlijke opstalverzekering en inschrijving KVK;
- Energielabel B;
- Bouwjaar 1994;
- Woonoppervlakte 110 m2 , plus een garage van 20 m2 en totaal 50 m2 buitenruimte;
-
- Inhoud 371 m3.

-----------------------
Neem uw eigen Vlaardingse aankoopmakelaar mee, deze komt op voor uw belang.

Deze brochure is met zorg samengesteld, wij zijn echter niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste of onvolledige informatie. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 450.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg
Wijk
Babberspolder West

Bouw

Appartement
Maisonnette
Woonlaag
1
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte
110m²
Inhoud
371m³

Indeling

Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Verdiepingen
2

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie, Dubbel glas, Muurisolatie
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
Vaillant HR (2016, Combi-ketel, Eigendom)
Soort garage
Vrijstaand steen
Capaciteit
1
Afmetingen
20m², 300×664
Voorzieningen
Voorzien van elektra

Bekijk verloop van de zon

Uw browser ondersteunt geen WebGL

Locatie

Bereken route
[ { "address": "van der Duynstraat 1", "zipCode": "3135 NG", "city": "Vlaardingen", "lat": 51.9154309, "lng": 4.3562818, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

Stel een vraag

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Wilt u een bezichtiging plannen?

Hoeveel is ?