Van Driel Makelaardij gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid vinden.
Wij bieden deze zeer ruime, karakteristieke half vrijstaande woning aan welke direct aan stadspark ’t Hof gelegen is. De woning dient geheel gemoderniseerd te worden, met andere woorden u kunt de gehele woning naar eigen smaak verbouwen.
De ligging is zeer gunstig ten opzichte van ’t Hof, het Vlaardingse centrum, metrostation Vlaardingen Centrum en uitvalswegen (A4/A20/A15). Ook is er voldoende parkeergelegenheid (betaald parkeren of met een bewonersvergunning) met op korte afstand een elektrische laadpaal.
De woning is voorzien van maar liefst 14 zonnepanelen.
Indeling
Begane grond
Entree, tochtportaal, hal, toilet, keuken, mooie, ruime ensuite woonkamer met prachtige originele paneeldeuren voorzien van glas in lood. De woonkamer is uitgebouwd.
In het achterhuis is nog een extra kamer welke goed kan dienen als werkkamer, slaapkamer of tuinkamer. Via deze kamer is de badkamer toegankelijk.
1e verdieping
Overloop, voormalig keuken, (werk)kamer voor met balkon, slaapkamer voor, slaapkamer achter welke is uitgebouwd. Via deze slaapkamer is het achterhuis bereikbaar waar nog twee kamers zijn gesitueerd.
2e verdieping
Overloop, inpandige berging, slaapkamer achter met vaste kasten, 2 slaapkamers voor.
Tuin
De achtertuin is via de eigen steeg (waar een berging is gecreëerd met een doorloop) en via de woonkamer toegankelijk. De tuin heeft een gunstige zonligging (zuiden).
Bijzonderheden
Bouwjaar 1910
Oplevering in overleg, kan snel
Woonoppervlak: ca. 230 m2
14 zonnepanelen aanwezig
Beschermd stadsgezicht / beeldbepalend pand
Niet zelfbewoningsclausule van toepassing
Ouderdomsclausule van toepassing
Mogelijk asbest aanwezig
-------------------------------------------------------------
Neem uw eigen Vlaardingse NVM aankoopmakelaar mee, deze komt op voor uw belang.
De gegeven informatie is met zorg samengesteld, aan de juistheid of volledigheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.